Kalendar plivačkih takmičenja za 2018

<<  <  November 2018  >  >>
 Mo  Tu  We  Th  Fr  Sa  Su 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

________________________

Treneri kluba:

Prof. Njegovan Snežana
Prof. Bojić Ana 
Banović Tijana
Simić Aleksandar
Sandić Aleksandar
Milošević Miloš

Brojač poseta

1116996
Danas
Juče
Ove nedelje
Prošle nedelje
Ovog meseca
Prošlog meseca
Ukupno
2874
2921
22038
1072707
56141
120591
1116996

17-11-2018 21:12
 
 Kontakt podaci
 _______________________
Sedište kluba:
SD Crvena Zvezda
Ljutice Bogdana 1a, Beograd
Tel/fax: 011/2661-872 (trenutno nije u funkciji)
Privremeni fiksni telefon: 011/4033-965
 _______________________
Skype: plivacki.crvenazvezda
 _______________________
Sekretar kluba:
Ana Bojić
Tel: 064/416-9706
 _______________________
Broj računa:
UniCredit
Bank-Beograd 170-875-08
 _______________________
Radno vreme kancelarije:
Od pon - pet od 09-16h

Klikni OVDE da poručiš opremu kluba

                       oprema za trening

Informacija za takmičenje Zimska liga Beograda

 

Plivački savez Beograda u okviru svojih redovnih programskih aktivnosti, organizuje kriterijumsko plivačko takmićenje “Zimska liga Beograda 2018”
Liga će se održati na bazenu SROC “Vračar” i sadržaće četri kola a takmičiće se plivači u pet ženskih i pet muških kategorija.

Termini lige su: 20.10.2018.g. (subota) - I kolo od 08h – 11h za kategorije Pioniri A i B
Rasplivavanje od 08h - 08,30h
- I kolo od 16h – 20h za kategorije Kadeti,Juniori i Apsolutno
Rasplivavanje od 16h – 16,30h
21.10.2018.g. (nedelja) -II kolo od 08h – 11h za kategorije Pioniri A i B
Rasplivavanje od 08h - 08,30h
- II kolo od 16h – 20h za kategorije Kadeti,Juniori i Apsolutno
Rasplivavanje od 16h – 16,30h
27.10.2018.g. (subota) – III kolo 08h – 12h za kategorije Pioniri A i B
Rasplivavanje od 08h - 08,30h
- III kolo 16h – 20h za kategorije Kadeti,Juniori i Apsolutno
Rasplivavanje od 16h – 16,30h
28.10.2018.g. (nedelja) – IV kolo 08h – 12h za kategorije Pioniri A i B
Rasplivavanje od 08h - 08,30h
- IV kolo 16h – 20h za kategorije Kadeti,Juniori i Apsolutno
Rasplivavanje od 16h – 16,30h

I kolo

50 kraul M-Ž

100 leđno M-Ž

200 mešovito M-Ž

 

II kolo

50 leđno M-Ž

100 prsno M-Ž

200 kraul M-Ž

 

III kolo

50 prsno M-Ž

100 delfin M-Ž

200 leđno M-Ž

 

IV kolo

50 delfin M-Ž

100 kraul M-Ž

200 prsno M-Ž

 

Copyright © 2017 Plivački klub CRVENA ZVEZDA Beograd Powered by Nikola Lukić