Kalendar plivačkih takmičenja za 2018

<<  <  May 2017  >  >>
 Mo  Tu  We  Th  Fr  Sa  Su 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

________________________

Treneri kluba:

Prof. Njegovan Snežana
Prof. Bojić Ana 
Banović Tijana
Simić Aleksandar
Sandić Aleksandar
Milošević Miloš

Brojač poseta

1019037
Danas
Juče
Ove nedelje
Prošle nedelje
Ovog meseca
Prošlog meseca
Ukupno
1100
3381
10614
990330
78773
89128
1019037

18-10-2018 07:09
 
 Kontakt podaci
 _______________________
Sedište kluba:
SD Crvena Zvezda
Ljutice Bogdana 1a, Beograd
Tel/fax: 011/2661-872 (trenutno nije u funkciji)
Privremeni fiksni telefon: 011/4033-965
 _______________________
Skype: plivacki.crvenazvezda
 _______________________
Sekretar kluba:
Ana Bojić
Tel: 064/416-9706
 _______________________
Broj računa:
UniCredit
Bank-Beograd 170-875-08
 _______________________
Radno vreme kancelarije:
Od pon - pet od 09-16h

Klikni OVDE da poručiš opremu kluba

                       oprema za trening

Trofeji

 

Tri ekipne titule prvaka države

1975. godine

  • Nenad Miloš, Predrag Miloš, Žarko Mitrović, Miran Stojković, Siniša Krajčinović, Vlada Milanović, Slobodan Radovanović, Steva Simeunović (muškarci); Dubravka Bjelić, Sonja Karadžić, Svetlana Bogdanović, Biljana Petrović, Vesna Kapidžić, Vesna Stojadinović (žene;)

EKIPA : 23.574 bodova

 

1978. godine

  • Predrag Miloš, Nenad Miloš, Zoltan Apro, Dado Matutinović, Čedomir Ristić, Igor Šepčenko, Vlada Milanović, Žarko Mitrović, Božidar Genić, Aleksandar Pavlićević, Steva Simeunović (muškarci); Snežana Minić, Dubravka Bjelić, Maja Stamenković, Marija Jovanović, Aleksandra Radić, Mirjana Vavić, Mirjana Jovanović, Nina Veljković, Dragana Milanović, Ilona Apro, Svetlana Bogdanović, Biljana Petrović (žene);

EKIPA : 20.915 bodova

 

1992. godine

  •  Predrag Stojadinović, Srđan Filipović, Đorđe Filipović, Nikola Mirčetić, Boris Kecman, Mario Šarić,Goran Radošević (muškarci); Jelena Matović, Dragana Manojlović, Svetlana Španović, Milica Perovski, Dragana Matović, Jelena Bulatović (žene);

EKIPA : 37.719 bodova

 


Pobednik Kupa

1977. godine : Predrag Miloš, Nenad Miloš, Žarko Mitrović, Slobodan Milić, Zoltan Apro, Dado Matutinović, Čedomir Ristić, Aleksandar Malović, Milan Mihaljčić, Marin Stojković, Žarko Sivčev, Vlada Milanović, Aleksandar Pavlović (muškarci); Maja Stamenković, Nina Veljković, Dubravka Bijelić, Biljana Petrović, Dragana Milanović, Snežana Minić, Marija Jovanović, Vesna Kapidžić, Sonja Karadžić, Verica Zdravković (žene);

EKIPA : 31.891 bodova


Titule pojedinačnih prvaka države (zimske i letnje)

 

1946. godine

  • Miša Stanojev, 400m kraul; Mara Stanojev, 100m leđno;

1960. godine

  •  Stevan Nikić, 100 i 200m leptir;

1964. godine

  • Čedomir Zlatić, 200m leptir;

1967.godine 

  • Slobodan Zorić, 100m kraul;

1973. godine

  •  Nenad Miloš, 100m leđno, 200m mešovito (zimsko), 100 i 200m leđno, muška štafeta 4x100m mešovito; Predrag Miloš, 200 i 400m mešovito, 200m leđno (zimsko);

1974. godine

  •  Predrag Miloš, 200m leđno, 400m kraul, 100m leptir, 200m mešovito; Nenad Miloš, 100m kraul, 100m delfin, 100 i 200m leđno, 200m leđno (zimsko); muška štafeta 4x100m mešovito;

1975. godine

  •  Marin Stojković, 1500m kraul; Predrag Miloš, 100m leđno, 100 i 200m leđno (zimsko); Nenad Miloš, 200m mešovito, 200m mešovito (zimsko); muška štafeta 4x100m kraul, 4x200m kraul, 4x100m mešovito; Slobodan Radovanović, 200m prsno; Svetlana Bogdanović, 100m prsno; Dubravka Bijelić, 400m mešovito; Sonja Karadžić, 400 i 800m slobodno;

1976. godine

  • Nenad Miloš, 100m leđno (zimsko), 200m leđno; Predrag Miloš, 200m leđno (zimsko), 100m leđno; muška štafeta 4x100m kraul, 4x100m mešovito; Žarko Mitrović, 200m prsno; ženska štafeta 4x100m mešovito;

1977. godine

  • Nenad Miloš, 100m leđno; Predrag Miloš, 200m leđno (zimsko), 200m leđno; Žarko Mitrović, 100m prsno; muška štafeta 4x100m kraul, 4x100m mešovito; Siniša Krajčinović, 100m prsno; ženska štafeta 4x100m slobodno, 4x100m mešovito;

1978. godine

  • Žarko Mitrović, 100 i 200m prsno, 100 i 200m prsno (zimsko); Predrag Miloš, 200m mešovito, 100 i 200m leđno (zimsko); Nenad Miloš, 100 i 200m leđno; muška štafeta 4x100m kraul, 4x100m kraul (zimsko), 4x100m mešovito; Snežana MInić, 400 i 100m kraul; ženska štafeta 4x100m kraul, 4x100m kraul (zimsko);

1979. godine

  • Nenad Miloš, 200m leđno; Žarko Mitrović, 100 i 200m prsno, 100 i 200m prsno (zimsko);muška štafeta 4x100m mešovito, 4x100m kraul; Snežana Minić, 200m kraul, 100m slobodno, 100m delfin; ženska štafeta 4x100m slobodno;

1980. godine

  • Žarko Mitrović, 100 i 200m prsno (zimsko); Nenad Miloš, 100 i 200m leđno (zimsko), 200m leđno; ženska štafeta 4x100m kraul (zimsko);

1982. godine

  • Nenad Miloš, 200m leđno (zimsko);

1983. godine

  • Vojislav Stamenković, 100m prsno (zimsko), 100m prsno; Žarko Mitrović, 200m prsno; Ana Košuta, 800m kraul;

1984. godine

  • Žarko Mitrović, 100 i 200m prsno, 100 i 200m prsno (zimsko);

1985. godine

  • 100 i 200m prsno (zimsko), 200m prsno; Vojislav Stamenković, 100m prsno;

1987. godine

  • Ana Košuta, 100 i 200m delfin;

1989. godine

  • Mladen Kapor, 50, 100 i 200m kraul (zimsko), 50 i 100m kraul; Tibor Rezmanj, 200m delfin; Miloš Jakšić, 200m leđno (zimsko); Đerđ Cabafi, 200m mešovito (zimsko); muška štafeta 4x100m kraul (zimsko), 4x100m mešovito (zimsko), 4x100m kraul, 4x100m mešovito;

1990. godine

  • Đerđ Cabafi, 50m kraul (zimsko), 50 i 100m kraul; Mladen Kapor, 100m kraul (zimsko); muška štafeta 4x100m kraul (zimsko), 4x100m kraul;

1991. godine

  • Dragana Matović, 100 i 200m kraul;

1992. godine

  • Srđan Filipović, 400 i 1500m kraul (zimsko), 200, 400 i 1500m kraul, 400m mešovito; Dragana Matović, 200m kraul (zimsko), 200 i 400m mešovito (zimsko), 200 i 400m mešovito, 100 i 200m kraul;

1993. godine

  • Srđan Filipović, 400m kraul (zimsko), 200, 400 i 1500m kraul, 400m mešovito; Goran Radošević, 200m mešovito (zimsko), 100 i 200m leđno, 200m mešovito; Predrag Stojadinović, 100m mešovito (zimsko), 50m kraul; muška štafeta 4x100m mešovito; Dragana Matović, 100m kraul (zimsko), 200 i 400m mešovito (zimsko);

1994. godine

  • Goran Radošević, 200m leđno (zimsko), 200m leđno, 400m mešovito; Srđan Filipović, 200m kraul (zimsko); Predrag Stojadinović, 100, 400 i 1500m kraul (zimsko), 100,200 i 400m kraul; Aleksandra Vučković, 50m delfin, 100m mešovito;

1995. godine

  • Đorđe Filipović, 200 i 400m kraul, 100 i 200m delfin, 200m mešovito; Aleksandar Čomić, 1500m kraul; Maja Grozdanić, 50, 100 i 800m kraul, 100 i 200m leđno, 100m delfin; Irena Lučić, 400m kraul, (JUNIORI); Srđan Filipović, 1500m kraul; Đorđe Filipović, 400m kraul; Marko MIjušković, 200m prsno; Goran Radošević, 200 i 400m mešovito, 200m delfin; Miodrag Vasić, 400m mešovito; Biljana Stajić, 200 i 400m mešovito, 200m delfin; Aleksandra Vučković, 400 i 800m kraul; Maja Grozdanić, 100 i 200m leđno, 200m mešovito; ženska štafeta 4x100m mešovito, 4x200m kraul,  (SENIORI);

1996. godine

  • Maja Grozdanić, 100 i 200m leđno, 100m delfin, 200m mešovito, (JUNIORI); Đorđe Filipović, 400m kraul, 200m delfin; Miodrag Vasić, 200m prsno, 1500m kraul, 200 i 400m mešovito; Aleksandra Vučković, 400 i 800m kraul, 400m mešovito; Maja Grozdanić, 100 i 200m leđno; šenska štafeta 4x200m kraul, 4x100m mešovito, (SENIORI);

1997. godine

  • Nikola Lukić, 100m kraul; Maja Grozdanić, 100 i 200m leđno, 800m kraul, 100m delfin, (JUNIORI); Aleksandra Vučković, 400 i 800m kraul, 200 i 400m mešovito; Maja Grozdanić, 100 i 200m leđno, (SENIORI);

1998. godine

  • Nikola Lukić, 50m delfin, 200m mešovito, (JUNIORI); Maja Petrović, 50, 100 i 200m prsno, (SENIORI);

1999. godine

  • Gorana Goranić, 100m leđno, (PIONIRI);

2004. godine

  • Milica Ostojić, 100 i 200m kraul, (KADETI);

Copyright © 2017 Plivački klub CRVENA ZVEZDA Beograd Powered by Nikola Lukić