Kalendar plivačkih takmičenja za 2018

<<  <  March 2019  >  >>
 Mo  Tu  We  Th  Fr  Sa  Su 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

________________________

Treneri kluba:

Prof. Njegovan Snežana
Prof. Bojić Ana 
Banović Tijana
Simić Aleksandar
Sandić Aleksandar
Milošević Miloš

Brojač poseta

930424
Danas
Juče
Ove nedelje
Prošle nedelje
Ovog meseca
Prošlog meseca
Ukupno
1098
2439
6409
891512
79288
116418
930424

26-09-2018 08:28
 
 Kontakt podaci
 _______________________
Sedište kluba:
SD Crvena Zvezda
Ljutice Bogdana 1a, Beograd
Tel/fax: 011/2661-872
 _______________________
Skype: plivacki.crvenazvezda
 _______________________
Sekretar kluba:
Ana Bojić
Tel: 064/416-9706
 _______________________
Broj računa:
UniCredit
Bank-Beograd 170-875-08
 _______________________
Radno vreme kancelarije:
Od pon - pet od 09-16h

Klikni OVDE da poručiš opremu kluba

                       oprema za trening

Međunarodni uspesi

Rezultati naših takmičara na međunarodnim takmičenjima :

2002.godine

  • Goran Goranić - 100m leđno, Balkansko juniorsko prvenstvo 3.mesto / 200m leđno, Balkansko juniorsko prvenstvo, 3.mesto;
  1. godine
  • Maja Petrović - 200m prsno, Balkansko prvenstvo 3.mesto;
  • Nikola Lukić - 200m mešovito, Balkansko juniorsko prvenstvo 2.mesto;
  1. godine
  • Maja Grozdanić - 100m leđno, Evropsko juniorsko prvenstvo 25.mesto / 200m leđno, Evropsko juniorsko prvenstvo 16.mesto / 100m leđno, Balkansko juniorsko prvenstvo 1.mesto / 200m leđno, Balkansko juniorsko prvenstvo 1.mesto, štafeta 4x100m mešovito, Balkansko juniorsko prvenstvo 1.mesto / 100m leđno, Mediteranske igre, 7.mesto / 200m leđno, Mediteranske igre 8.mesto / 100m leđno, miting u Skoplju 1.mesto / 50m leđno, miting u Atini 2.mesto (0:31,21 juniorski rekord) / 100m leđno, Svetski kup - Peking, 12.mesto / 200m leđno, Svetski kup - Peking 19.mesto / 200m leđno, Svetski kup - Hong Kong 13.mesto / Aleksandra Vučković  400m kraul, miting u Skoplju 1.mesto;
  1. godine
  • Maja Grozdanić - 200m leđno, Olimpijske igre 26.mesto (2:20,89 omladinski rekord) / 100m leđno, Evropsko juniorsko prvenstvo 14.mesto / 200m leđno, Evropsko juniorsko prvenstvo 12.mesto;
  • Đorđe Filipović - 200m delfin, Balkansko prvenstvo 2.mesto;
  • Đorđe Filipović i Miodrag Vasić - štafeta 4x200m kraul, Balkansko prvenstvo 3.mesto (7:61,56 državni rekord);
  • Đorđe Filipović i Goran Radošević - maraton Sutomore - Bar 8km, podelili 1.mesto;
  • Miodrag Vasić - 1500m kraul, Balkansko prvenstvo 5.mesto / maraton u Ohridu 30km, 5.mesto;
  • Aleksandra Vučković - štafeta 4x200m kraul, Balkansko prvenstvo 3.mesto (9:04,00 državni rekord);
  • Luli Miloš - štafeta 4x100m kraul, Balkansko prvenstvo 3.mesto (državni rekord), štafeta 4x100 mešovito, Balkansko prvenstvo 3.mesto (državni rekord);
  • Aleksandar Čomić - 100m leđno, Evropsko juniorsko prvenstvo 32.mesto / 200m leđno, Evropsko juniorsko prvenstvo 27.mesto / 100m leđno, Balkansko juniorsko prvenstvo 8.mesto / 200m leđno, Balkansko juniorsko prvenstvo 9.mesto;
  • Srđan Filipović, maraton Sutomore - Bar 8km, 3.mesto;
  • Dragana Manojlović, maraton Sutomore - Bar 8km, 1.mesto žene;
  1. godine
  • Đorđe Filipović - 200m delfin, Evropsko juniorsko prvenstvo 4.mesto (2:04,30) / 100m delfin, Balkansko juniorsko prvenstvo 1.mesto / 200m delfin, Balkansko juniorsko prvenstvo 1.mesto / 400m mešovito, Balkansko juniorsko prvenstvo 2.mesto / štafeta 4x100m kraul, Balkansko juniorsko prvenstvo 2.mesto /  štafeta 4x200m kraul, Balkansko juniorsko prvenstvo 2.mesto;
  • Maja Grozdanić - 100m leđno, Evropsko juniorsko prvenstvo 12.mesto (1:07,17);
  1. godine
  • Aleksandra Vučković - 100m delfin 2.mesto;
  • Goran Radošević - 400m mešovito 1.mesto / 200m leđno, 3.mesto;
  • Maja Grozdanić - 100m leđno, 2.mesto, (MITING U SOLUNU);
  1. godine
  • Đorđe Filipović - 100 i 200m delfin 1.mesto;
  • Predrag Stojadinović, 50, 100 i 200m kraul 1.mesto, TRENTO;
  1. godine
  • Đerđ Cabafi, Mladen Kapor, Tibor Rezmanj i Miloš Jakšić - štafeta 4x100m mešovito 1.mesto;
  • Miloš Jakšić - 100m leđno 2.mesto;
  • Mladen kapor - 100m kraul 2.mesto / 50m kraul, 2.mesto;
  • Đerđ Cabafi - 100m kraul 3.mesto;
  • Tibor Rezmanj - 100m delfin 1.mesto, (MITING U STOKHOLMU);
  • Mladen kapor - 50m kraul 2.mesto / 100m kraul 1.mesto;
  • Tibor Rezmanj - 100m delfin 1.mesto (MITING “ELEKTROIMPEKS”);
  • Mladen Kapor - 50m kraul 1.mesto;
  • Đerđ Cabafi - 200m mešovito 1.mesto;
  • Tibor Rezmanj - 100m delfin 1.mesto / 200m delfin 1.mesto, proglašen za najboljeg plivača mitinga;
  • Ekipno Crvena Zvezdfa 1.mesto, 6.138 bodova, (MITING “ZLATNI MEDVED);
  1. godine
  • Ana Košuta - 200m delfin, Univerzijada, 19.mesto / 200m delfin, Mediteranske igre 11.mesto;
  • Vojislav Stamenković - 100m prsno, Univerzijada 21.mesto;
  • Mladen Kapor - 50m kraul, Balkansko prvenstvo 2.mesto / 100m kraul, Balkansko prvenstvo 2.mesto;
  • Mladen Kapor i Đerđ Cabafi - 4x100m kraul, Balkansko prvenstvo 1.mesto;
  • Đerđ Cabafi - 50m kraul, Balkansko prvenstvo, 3.mesto / 100m kraul, Balkansko prvenstvo 1.mesto / 4x100m mešovito, Balkansko prvenstvo, 1.mesto;
  1. godine
  • Ana Košuta - 4x200m kraul, Balkansko prvenstvo 4.mesto / 4x100m kraul, Balkansko prvenstvo 4.mesto / 4x100m mešovito, Balkansko prvenstvo, 4.mesto, / 100m delfin, Balkansko prvenstvo 8.mesto / 200m delfin, Balkansko prvenstvo, 7.mesto;
  1. godine
  • Žarko Mitrović - 4x100m mešovito, Balkansko prvenstvo 3.mesto / 100m prsno, Balkansko prvenstvo 4.mesto / 200m prsno, Balkansko prvenstvo 5.mesto;
  • Vojislav Stamenković - 100m prsno, Balkansko prvenstvo, 5.mesto;
  1. godine
  • Vojislav Stamenković - 100m prsno, Balkansko prvenstvo 5.mesto;
  • Žarko Mitrović - 100m prsno, Balkansko prvenstvo 6.mesto / 200m prsno, Balkansko prvenstvo 5.mesto; 
  • Ana Košuta - 800m kraul, Balkansko prvenstvo 4.mesto / 200m delfin, Balkansko prvenstvo 3.mesto;
  1. godine
  • Nenad Miloš - 100m leđno, Balkansko prvenstvo 6.mesto / 200m leđno, Balkansko prvenstvo, 4.mesto;
  1. godine
  • Nenad Miloš - 100m leđno, Olimpijske igre 24.mesto / 200m leđno, Olimpijske igre 17.mesto / 100m leđno, Balkansko prvenstvo 4.mesto / 200m leđno, Balkansko prvenstvo, 2.mesto;
  1. godine
  • Žarko Mitrović - 100m prsno, Balkansko prvenstvo 3.mesto;
  1. godine
  • Predrag Miloš - 100m leđno, Balkansko prvenstvo 3.mesto;
  • Nenad Miloš - 4x100m kraul, Balkansko prvenstvo 3.mesto;
  • Nenad i predrag Miloš - 4x200m mešovito, Balkansko prvenstvo 3.mesto;
  1. godine
  • Miša Stanojev - 400m kraul, Balkansko prvenstvo 1.mesto.

Copyright © 2017 Plivački klub CRVENA ZVEZDA Beograd Powered by Nikola Lukić